Перевезення речей фахівцями нашої компанії - це швидко, ефективно і надійно!

Вам необхідно організувати переїзд? У Вас накопичилося багато мотлоху, який потрібно вивезти? Наша компанія допоможе Вам у вирішенні цих питань. Читаты »

Досвідчені та кваліфіковані майстри завжди готові Вам допомогти!

Ви не хочете підлаштовуватися під чийсь графік? У Вас немає можливості годинами чекати майстра? Наша компанія гарантує Вам, що роботи будуть виконані в будь-який зручний для Вас час. Читаты »

Порядок і чистота в будинку за лічені години!

Вам набридло стикатися з малодосвідченими і некваліфікованими робітниками? Не ризикуйте втратою свого часу і безпекою свого майна, зверніться в нашу компанію! Читаты »

Прибирання сміття в мить ока!

При переїзді завжди буває купа сміття. Не думайте, що Вам доведеться прибирати його самостійно, наші майстри зроблять це за Вас! Читаты »

Оновлене житло - запорука гарного настрою!

Красивий затишний будинок - це те, що просто життєво необхідно для кожного з нас. Ми допоможемо Вам провести переїзд таким чином, щоб Ви відчували мінімум незручностей! Читаты »

 

Про компанію

Всі хочуть жити в красивому затишному будинку. Створюючи інтер’єр свого житла, ми намагаємося зробити все найкращим чином. Змінити колір стін, оновити меблі, обзавестися новою функціональної побутовою технікою — ось ті основні кроки, які ми виконуємо в процесі ремонту. Сам по собі ремонт — досить клопітке заняття і впоратися з ним без відповідних знань, навичок і досвіду вкрай складно. Саме тому досить часто звертаються за допомогою до фахівців. До того ж, крім основних робіт, з’являється ряд додаткових. Так, наприклад, купивши новий стильний диван для вітальні, виникає питання, куди ж подіти старий? Для вивозу необхідно час, транспорт, робочі, які займуться його завантаженням.

Та й куди його вивезти, якщо Ви в центрі мегаполісу? Для цього не підійдуть міські звалища, доведеться їхати за місто. До того ж, для вивозу габаритної меблів і техніки необхідний спеціальний транспорт, і, якщо Ви власник легкового авто, доведеться шукати щось більш підходяще. Зверніться в компанію «VivVoz» і ми візьмемо Ваші турботи на себе.

Вивезення та утилізація меблів — основний напрямок нашої діяльності. Ми допоможемо Вам позбутися від старого меблевого гарнітура, дивана, крісел або громіздкого шкафа. Ви, безсумнівно, залишитеся задоволені роботою наших майстрів, які є професіоналами своєї справи. Вони мають в наявності всі необхідні інструменти, за допомогою яких виконується демонтаж.

У ході розвитку науково-технічного прогресу кожного дня з’являються нові технології і можливості. Побутова техніка, яка раніше була останньою супер-новинкою, протягом року-двох застаріває і з’являється необхідність в її заміні. Як правило, предмети побутової техніки, такі як холодильники, пральні і посудомийні машини, досить важкі і габаритні. Їх утилізація вимагає від Вас часу на пошук місця вивозу, транспорту і робочих рук. Утилізація побутової техніки — також напрямок діяльності нашої компанії. Ми допоможемо Вам позбутися від техніки, яка втратила свою актуальність через низьку функціональность, а також тієї, яка прийшла в несправність. Ви з легкістю зможете встановити нову техніку, забувши назавжди про стару.

Зверніться до нас за допомогою, і Ви отримаєте якісну і в термін виконану роботу. Для цього Вам необхідно залишити заявку і наші майстри приїдуть в будь-який зручний для Вас час. Ми виконаємо вивіз старих меблів і побутової техніки, попередньо демонтувавши її.

Залиште турботи майстрам нашої компанії, і Ви не будете обтяжені пошуком транспорту, робітників і місця утилізації. Ви зможете зайнятися приємним заняттям — вибором нових меблів і техніки, а утилізація старих меблів — питання, яким займуться наші фахівці. Зробіть турботи, пов’язані з ремонтом, мінімальними, поклавшись на нас!

Создать Сайт в Киеве